Dobra

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
240 000 PLN
Cena za m2
150 PLN
Powierzchnia działki
1 600 m2
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Rolna
Numer oferty
HOR20847

Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest pięknie położona działka w trakcie podziału z 3200m2 po 1600m2, w cenie 150zł/1m2. Brak aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego.
Teren uzbrojony w prąd i gaz w drodze. Kanaliza - zaleca się przydomową oczyszczalnię ścieków. Dostęp do sieci wodociągowej do końca 2017r. Piękne tereny z dużą przestrzenią. Dogodny dojazd drogą z polbruku. W bliskim sąsiedztwie las, piękne widoki. Oferta przeznaczona dla osób ceniących ciszę i spokój oraz piękno natury. Godna polecenia ze względu na walory terenu.
Istnieje możliwość wydzielenia działki przy samym lesie w cenie 200zł/1m2.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne, Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Droga dojazdowa: Kostka brukowa

Kontakt

Telefon:
Email:

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Horyzont Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Horyzont Nieruchomości z siedzibą w Szczecin (70-250) przy Krzywoustego 15/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).