Głazów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
30 000 PLN
Cena za m2
6,38 PLN
Powierzchnia działki
4 700 m2
Przeznaczenie działki
Rolna
Numer oferty
53413

Opis nieruchomości

Działka w miejscowości Głazów, proponowane przeznaczenie na staw ze względu na teren podmokły. Okolice wśród lasów, jezior, stawów, łąk i pól. Oznakowanie działki w terenie: ŁIV i ŁV. W niedalekiej odległości , około 100m zabudowania. Dojazd drogą gruntową do drogi asfaltowej około 100m. Możliwość dokupienia sąsiedniej działki wielkości 6100m. Polecam ze względu na okolice i cenę.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Horyzont Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Horyzont Nieruchomości z siedzibą w Szczecin (70-250) przy Krzywoustego 15/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).