Bezrzecze

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
459 080 PLN
Cena za m2
460 PLN
Powierzchnia działki
998 m2
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Numer oferty
334730

Opis nieruchomości

Polecam piękną działkę położoną w Bezrzeczu.
Nieruchomość uzbrojona w prąd ,wodę ,kanalizację,deszczówkę oraz gaz./wszystko w działce/
Obowiązuje plan zagospodarowania przestrzennego,wystarczy wybrać projekt domu i nie martwić się o przyłącza,bo wszystko jest już na działce.
Możliwość wybudowania basenu.Działka przeznaczona również do wybudowania obiektu pod działalność usługową.biuro,gabinety.
Dojazd drogą asfaltową,wewnętrzne drogi wyłożone polbrukiem.
Zapraszam na prezentację,

Parametry dodatkowe

  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Horyzont Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Horyzont Nieruchomości z siedzibą w Szczecin (70-250) przy Krzywoustego 15/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).