Choszczno

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
510 000 PLN
Cena za m2
146,97 PLN
Powierzchnia działki
3 470 m2
Szerokość działki (mb.)
25
Długość działki (mb.)
150
Przeznaczenie działki
Rolna
Numer oferty
74216

Opis nieruchomości

Malowniczo położona działka w Choszcznie nad jeziorem Klukom. Działka ma powierzchnię 3470m2 i kształt prostokąta. Sama miejscowość jest położona ok. 80 km na południowy - wschód od Szczecina, na Pojezierzu Choszczeńskim, w zachodniej części pasa Pojezierzy Zachodniopomorskich. Przez miasto leżące wokół jeziora Kluki przepływa struga Stobnica. W bliskim sąsiedztwie piękny kompleks golfowy Modry Las.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Horyzont Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Horyzont Nieruchomości z siedzibą w Szczecin (70-250) przy Krzywoustego 15/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).