Szczecin

Stołczyn

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
5 148 661 PLN
Cena za m2
103 PLN
Powierzchnia działki
49 987 m2
Kształt działki
Kwadrat
Przeznaczenie działki
Budowlana
Numer oferty
HOR20465

Opis nieruchomości

UMOWA BEZPOŚREDNIA. KUPUJĄCY ZWOLNIONY Z WYNAGRODZENIA, KOSZTY OBSŁUGI TRANSAKCJI POKRYWA SPRZEDAJĄCY.
Działka budowlana o powierzchni 4ha9987m2, z ładnym widokiem na jezioro Dąbskie. Teren płaski, nie zadrzewiony. Działka w północnej części Szczecina na Stołczynie Górnym, posiada dostęp do drogi publicznej. W bliskim sąsiedztwie działki znajdują się nowo wybudowane domy wolno stojące oraz w zabudowie bliźniaczej. Działka z wydanymi warunkami z 2008r. pod inwestycje polegającej na:
* budowie budynków mieszkalnych wielorodzinnych i jednorodzinnych z garażami podziemnymi, w formie zabudowy mieszkaniowej: wolno stojącej i bliźniaczej, dla zabudowy jednorodzinnej lub łańcuchowej – dla zabudowy wielorodzinnej.;
* budowie urządzeń budowlanych i zagospodarowania terenu z dojazdami, dojściami pieszymi, miejscami postojowymi, małą architekturą, terenami rekreacyjnymi i niezbędną infrastrukturą techniczną.
Dla terenu inwestycji ustala się wskaźnik zabudowy nie większy niż 30%.
Kilka lat temu na podstawie złożonych dokumentów w tym koncepcji architektonicznej (osiedle domków i szeregowców na 30.000 p.u.m.) została wydana zgoda na budowę.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne szeregowe, Budownictwo wielorodzinne, Budownictwo jednorodzinne indywidualne, Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Droga dojazdowa: Polna droga

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Horyzont Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Horyzont Nieruchomości z siedzibą w Szczecin (70-250) przy Krzywoustego 15/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).