Morzyczyn

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
53 950 PLN
Cena za m2
65 PLN
Powierzchnia działki
830 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Numer oferty
347180

Opis nieruchomości

W ofercie na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 830 m2. Działka położona jest w Morzyczynie, tuż przy głównej drodze asfaltowej (około 40m). W okolicy luźna zabudowa jednorodzinna. Blisko działeczki położone jest jezioro Miedwie, wokół lasy, szlaki rowerowe. Dobra lokalizacja i piękna okolica czyni tę ofertę bardzo atrakcyjną. Polecam!! Cena nie obejmuje udziału w drodze.

Kontakt

Horyzont Nieruchomości

Telefon:
+48 91 43 101 82
Email:
horyzont@horyzont.szczecin.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Horyzont Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Horyzont Nieruchomości z siedzibą w Szczecin (70-250) przy Krzywoustego 15/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).