Zastań

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
63 000 PLN
Cena za m2
90 PLN
Powierzchnia działki
700 m2
Szerokość działki (mb.)
19
Długość działki (mb.)
37
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Numer oferty
334776

Opis nieruchomości

To prawdziwa gratka pięknie zlokalizowana działka w bliskim sąsiedztwie zalewu Kamieńskiego. Położona na terenie zamkniętego osiedla domków rekreacyjno-mieszkalnych z dostępem do wszystkich mediów- tylko opłaty przyłączeniowe ,skrzynka zk na działce. Nieruchomość z aktualnym planem zagospodarowania położona wśród zabudowań, Z terenu osiedla bezpośredni dostęp do strugi Lewińskiej. Polecam serdecznie ze względu na atrakcyjną cenę oraz położenie idealne dla weekendowego wypoczynku lub zamieszkania na stałe w cichej i spokojnej okolicy blisko morza

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Horyzont Nieruchomości

Telefon:
+48 91 43 101 82
Email:
horyzont@horyzont.szczecin.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Horyzont Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Horyzont Nieruchomości z siedzibą w Szczecin (70-250) przy Krzywoustego 15/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).