Szczecin

Dąbie

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
99223
Cena
960 000 PLN
Cena za m2
207,79 PLN
Powierzchnia działki
4 620 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Tak
Gaz
Tak

Opis nieruchomości

Działka budowlana położona bezpośrednio przy asfaltowej drodze dojazdowej. Działka wyłączona z produkcji rolnej, z WZiZT oraz projektem budowy hali produkcyjno – wystawienniczej. Istniejący projekt obejmuje budowę hali wraz z zapleczem socjalnym oraz częścią biurowo – ekspozycyjną o powierzchni zabudowy 542m2+... (warunki zabudowy działki pozwalają na wybudowanie hali o większej powierzchni – projekt zakłada rozbudowę o kolejne moduły o powierzchni ok. 350 m2 każdy). Media: en. elektr. – 80 kW, podpisana umowa, wyprowadzenie na działkę; pozostałe media – wydane warunki stanowią załącznik do projektu. Lokalizacja przy drodze do- i wyjazdowej ze Szczecina, bardzo dobrze wyeksponowana, bliskość autostrady. Możliwość dokupienia działki sąsiedniej o powierzchni ok. 0,5 ha. Wydane pozwolenie na budowę.
Możliwe jest wybudowanie hali dla przyszłego Najemcy. Czynsz najmu uzależniony jest od powierzchni i parametrów technicznych jakie miałby spełniać obiekt oraz innych warunków najmu. Polecam.

Kontakt

Horyzont Nieruchomości

Telefon:
+48 91 43 101 82
Email:
horyzont@horyzont.szczecin.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Horyzont Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Horyzont Nieruchomości z siedzibą w Szczecin (70-250) przy Krzywoustego 15/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).