Szczecin

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
341346
Cena
4 000 PLN
Cena za m2
33,33 PLN
Powierzchnia
120 m2
Piętro
0
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
2
Open Space
Tak
Przeznaczenie (lokal)
Handlowo/Usługowe
Stan budynku
Idealny
Rok budowy
1938
Ogrzewanie
Tak
Witryna
Tak

Opis nieruchomości

Lokal 120 m2 z dużymi witrynami w centrum Szczecina. Obecnie funkcjonuje jako dwa lokale ( każdy po 60 m2 ) z osobnymi wejściami i witrynami. Lokale przedzielone ścianą konstrukcji lekkiej którą można wyburzyć i ponownie połączyć lokale.

Miejsce na dużą reklamę zewnętrzną. Możliwość parkowania jednego samochodu na parkingu mieszczącym na podwórzu. Wjazd na podwórze przez bramę sterowaną pilotem.

Oferta godna polecenia zarówno ze względu na stan techniczno-estetyczny jak i lokalizację - ciąg handlowo - usługowy, w pobliżu przystanki komunikacji miejskiej.

Czynsz najmu 4000 zł netto plus czynsz do spółdzielni ( 900 zł ) + energia elektryczna. Czynsz do spółdzielni zawiera między innymi zaliczki za ogrzewanie i wodę.

Możliwość wynajęcia lokalu 60 m2. Czynsz najmu 2000 zł netto + opłaty do spółdzielni w kwocie 450 zł + energia elektryczna.

Parametry dodatkowe

  • Podwieszane sufity: Tak

Kontakt

Horyzont Nieruchomości

Telefon:
+48 91 43 101 82
Email:
horyzont@horyzont.szczecin.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Horyzont Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Horyzont Nieruchomości z siedzibą w Szczecin (70-250) przy Krzywoustego 15/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).