Szczecin

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
4 000 PLN
Cena za m2
32 PLN
Powierzchnia
125 m2
Piętro
2
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
4
Przeznaczenie (lokal)
Biurowe
Parking naziemny
Tak
Min. okres najmu (w latach)
1
Rodzaj budynku
Kamienica
Stan budynku
Idealny
Rok budowy
1940
Numer oferty
HOR20838

Opis nieruchomości

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 125 m² na drugim piętrze. Biuro charakteryzuje wysoki standard wykonania i bardzo ciekawa architektura samego wnętrza. Lokal składa się z 4 pokoi biurowych, pomieszczenia socjalno/kuchennego ze stałą zabudową, wewnętrznej łazienki z dwiema toaletami (damską i męską), korytarza, przedsionka z zabudową meblową/szafa na garderobę. Powierzchnia pokoi biurowych wynosi od 16 m² do 38 m² (pokój nr 1 – 21 m², pokój nr 2 – 19 m², pokój nr 3 – 16 m², pokój nr 4 – 38 m²). Jest możliwość zmiany aranżacji lokalu – zwiększenie lub zmniejszenie ilości pokoi. Dodatkowo w budynku w części przyziemnej można wynająć magazyn.

Budynek zlokalizowany jest w niezwykle atrakcyjnej i reprezentacyjna części Szczecina – Wały Chrobrego, zaledwie „ o krok ’’ od ścisłego Centrum miasta. W sąsiedztwie budynku znajdują się min. budynek nowej filharmonii, muzeum Narodowe, muzeum Morskie, Urząd Wojewódzki, Akademia Morska, teatr Współczesny, Park Stefana Żeromskiego, Wojewódzka komenda policji, Zamek książąt Pomorskich, liczne hotele i restauracje.
Budynek, w którym znajduje się biuro ma charakter zamknięty - wejście dla osób z zewnątrz do budynku i biura po wcześniejszym zgłoszeniu się przez domofon. Budynek znajduje się na ogrodzonym terenie. Budynek jest dozorowany przez 24 h.
Lokale biurowe są dodatkowo wyposażone w system alarmowy, system napadowy, system pożarowy, dodatkowy kodowany zamek elektryczno-magnetyczny w drzwiach wejściowych, klimatyzację, wewnętrzną sieć komputerową, do lokalu można podłączyć dowolną ilość linii
telefonicznych oraz łączy internetowych.

Do ceny należy doliczyć podatek vat. Opłata dodatkowa /eksploatacyjna za m² – 6 zł (woda/ścieki, ogrzewanie biura, wywóz śmieci, ochrona, klimatyzacja, system pożarowy, system napadowy, sprzątanie powierzchni ogólnodostępnych, eksploatacja powierzchni ogólnodostępnych) + zużycie prądu, telefon i internet.
Bezpośrednio przy samym budynku znajduje się duży parking. Jest możliwość wynajęcia tzw. prywatnych miejsc parkingowych.

Parametry dodatkowe

  • Monitoring: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Tryskacze: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Zaplecze socjalne: Tak

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Horyzont Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Horyzont Nieruchomości z siedzibą w Szczecin (70-250) przy Krzywoustego 15/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).