Szczecin

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
107703
Cena
7 200 PLN
Powierzchnia
180 m2
Piętro
2
Liczba pięter
3
Parking naziemny
Tak
Stan budynku
Idealny
Rok budowy
2000
Gaz
Tak

Opis nieruchomości

Atrakcyjne powierzchnia biurowa na 2 piętrze w budynku o charakterze usługowo-biurowym w Centrum Szczecina. Na powierzchnię 180 m2 składa się duża sala o powierzchni ok. 60m2, 1 pokój o pow. ok. 25 m2, 4 pokoje o pow. około 10m2 każdy, pomieszczenie socjalne(kuchenne-10m2), toalety oraz korytarz. Pomieszczenia wykończone w wysokim standardzie. W lokalu na podłogach kafle, ściany gładzone i malowane. W pomieszczeniach oświetlenie i klimatyzacja zamontowane w suficie podwieszanym. Dwie toalety w glazurze i terakocie. Energia elektryczna oraz woda rozliczane są według zużycia. W lokalu ogrzewanie gazowe rozliczane proporcjonalnie do zajmowanej powierzchni w budynku. Do lokalu przynależą 4 miejsca parkingowe. Możliwość zainstalowania reklamy zewnętrznej - bezpłatnie. W lokalu nowoczesna klimatyzacja i wentylacja mechaniczna. Wysoki standard obiektu.

Parametry dodatkowe

  • Wysokość pomieszczeń (cm): 281

Kontakt

Horyzont Nieruchomości

Telefon:
+48 91 43 101 82
Email:
horyzont@horyzont.szczecin.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Horyzont Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Horyzont Nieruchomości z siedzibą w Szczecin (70-250) przy Krzywoustego 15/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).