Szczecin

Gumieńce

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 500 PLN
Powierzchnia
40 m2
Piętro
0
Stan budynku
Idealny
Rok budowy
1996
Numer oferty
113321

Opis nieruchomości

Atrakcyjny lokal na ośiedlu Gumieńce. Do lokalnu należy 30m ogródek. W pełni wyposażony z klimatyzacją. Doskonale nadający się na Pizzernie z możliwością uzyskania koncesji na alkohol.Lokal nadaje się również na sklep lub biuro. W okolicy domy jednorodzinne,w pobliżu nowo powstające osiedle wielorodzinne Ku Słońcu. Lokal jest bardzo starannie wykończony. Urządzony w klimacie marinistycznym. Czynsz 1500 zł, dodatkowo opłaty za wodę i prąd i ogrzewanie. Kaucja do uzgodnienia.Całkowite wyposażenie lokalu do wzięcia w dzierżawę,cena do uzgodnienia. Możliwośc prowadzenia działalności od zaraz. POLECAM!!!

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Horyzont Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Horyzont Nieruchomości z siedzibą w Szczecin (70-250) przy Krzywoustego 15/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).