Szczecin

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
25 680 PLN
Cena za m2
48 PLN
Powierzchnia
535 m2
Piętro
0
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
22
Parking naziemny
Tak
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
15
Czynsz za parking naziemny (miejsce)
200 PLN
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Stan budynku
Bardzo dobry
Rok budowy
2006
Numer oferty
96904

Opis nieruchomości

Oferta wynajmu lokalu użytkowego zlokalizowanego w centrum Sz-na w nowej, jednopiętrowej plombie z windą. Możliwość prowadzenia w lokalu działalności związanej z opieką zdrowotną, rehabilitacją, gastronomią, handlem. Możliwość wynajęcia miejsc postojowych ogrodzonych i monitorowanych- parking strzeżony na dziedzińcu nieruchomości płatne:250 zł/netto (abonament miesięczny 1-miejsce).
Na powierzchnię 535 m2 składają się dwa lokale na dwóch kondygnacjach - parter o pow.285m2 - 11 pomieszczeń i piętro o pow.250m2 w skład którego wchodzi także 11 pomieszczeń. Nieruchomość położona na Starym Mieście wśród zabudowy mieszkalno-usługowej o nasilonym ruchu miejskim. Dwa wejścia z ulicy. Własna klatka schodowa, winda. Lokal wykończony wysokiej jakości materiałami, w wysokim standardzie, opatrzony certyfikatami dot. działalności medycznej. Wolne od zaraz. Polecamy.

Parametry dodatkowe

  • Recepcja: Tak
  • Monitoring: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Zaplecze socjalne: Tak

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Horyzont Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Horyzont Nieruchomości z siedzibą w Szczecin (70-250) przy Krzywoustego 15/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).