Szczecin

Świerczewo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
341341
Cena
4 000 PLN
Cena za m2
47,06 PLN
Powierzchnia
85 m2
Piętro
0
Liczba pokoi
2
Open Space
Tak
Przeznaczenie (lokal)
Handlowo/Usługowe
Parking naziemny
Tak
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Stan budynku
Bardzo dobry
Rok budowy
2005
Otwierane okna
Tak
Gaz
Tak
Witryna
Tak

Opis nieruchomości

Do wynajęcia lokal magazynowo - handlowy o powierzchni 85 m2 (w tym toaleta) w bardzo dobrej lokalizacji – po sąsiedzku znajdują się liczne sklepy branży budowlanej i wyposażenia wnętrz. Lokal posiada przeszklone drzwi wejściowe i duże witryny wystawowe. Na podłodze płytki gresowe, ściany malowane. W hali zainstalowano sufit podwieszany wraz z oświetleniem elektrycznym. Hala jest ogrzewana – ogrzewanie z sieci miejskiej. Do czynszu najmu (4000 PLN) należy doliczyć VAT, koszt mediów: energia elektryczna, woda – według zużycia. Do całego obiektu przylega utwardzony plac manewrowy – istnieje możliwość korzystania z niego, parkowania samochodów, dojazdu samochodów typu TIR. Bardzo dobra lokalizacja, rozpoznawalne miejsce, świetny i bezproblemowy dojazd do autostrady (A3, A6).

Parametry dodatkowe

  • Podwieszane sufity: Tak
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 400

Kontakt

Horyzont Nieruchomości

Telefon:
+48 91 43 101 82
Email:
horyzont@horyzont.szczecin.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Horyzont Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Horyzont Nieruchomości z siedzibą w Szczecin (70-250) przy Krzywoustego 15/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).