Szczecin

os. Słoneczne

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 700 PLN
Powierzchnia
90 m2
Piętro
0
Liczba pięter
2
Stan budynku
Idealny
Numer oferty
105877

Opis nieruchomości

Polecam do wynajmu magazyn w wysokim standardzie o pow. 90 m2 za 30 zł/m2 netto, położony na 0 poziomie w obiekcie przy głównej ulicy Prawobrzeża. Rozładunek przy rampie o regulowanej wysokości z dojazdem dla samochodów dostawczych. Do ceny czynszu najmu należy doliczyć koszty za energię elektryczną - do uzgodnienia.
Kaucja I-miesięczna. Do obiektu należy duży plac manewrowy utwardzony, posadzka bezpyłowa, dojazd dla TIRów, rampa samochodowa.
Obiekt posiada internet, telefon, alarm, monitoring i ochronę, własną serwerownię. Polecam i zapraszam do obejrzenia, a nastepnie do najmu.

Parametry dodatkowe

  • Ochrona: Tak
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 450

Kontakt

Horyzont Nieruchomości

Telefon:
+48 91 43 101 82
Email:
horyzont@horyzont.szczecin.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Horyzont Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Horyzont Nieruchomości z siedzibą w Szczecin (70-250) przy Krzywoustego 15/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).