Berlin

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 518 616,49 PLN
Cena za m2
25 310,27 PLN
Powierzchnia
60 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1
Liczba pięter
2
Typ kuchni
Widna
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1990
Czynsz administracyjny
70 EUR
Numer oferty
112794

Opis nieruchomości

Przepiękne mieszkanie w szeregowcu z lat 90- tych, położone w zielonej dzielnicy Berlina - Hakenfelde. Do mieszkania wejście jest osobną klatką schodową, powierzchnia mieszkania 60m2, na której znajdują się dwa niezależne pokoje, widna kuchnia, przedpokój i łazienka z oknem. Mieszkanie w dobrym standardzie, z balkonem, dodatkowo przed budynkiem ogródek i miejsce postojowe dla aut. Dzielnica Hakenfelde jest położona nad rozlewiskiem rzeki Haweli, wokół mnóstwo terenów rekreacyjnych, niedaleko mieszkania znajduje się przystań jachtowa.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Horyzont Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Horyzont Nieruchomości z siedzibą w Szczecin (70-250) przy Krzywoustego 15/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).