Szczecin

Pogodno, ul. Sebastiana Klonowica

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
639 000 PLN
Cena za m2
7 685,83 PLN
Powierzchnia
83,14 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
2
Liczba pięter
3
Typ kuchni
Aneks
Rynek
Wtórny
Rok budowy
2010
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Czynsz administracyjny
500 PLN
Dostępne od
2018-04-03
Numer oferty
HOR20816

Opis nieruchomości

Przestrzenny i wygodny apartament na zamkniętym osiedlu Magnolia Park powstałym w 2010r. w dzielnicy Pogodno.

Mieszkanie składa się z dużego, słonecznego salonu połączonego z aneksem kuchennym (nowoczesna zabudowa ze sprzętem agd), dwóch sypialni (jedna z zabudową), dużego przedpokoju, łazienki i wc oddzielnie. Z salonu wyjście na duży taras ok. 12m2. Istnieje możliwość wydzielenia czwartego pokoju kosztem kuchni. Na podłogach parkiet egzotyczny, a w przedpokoju i aneksie kuchennym gres. Mieszkanie nie posiada miejsca garażowego jednak do dyspozycji mieszkańców jest duży parking z ogólnodostępnymi miejscami parkingowymi.

Osiedle Magnolia Park jest uważane za jedno z najpiękniejszych szczecińskich osiedli. Na taką ocenę rzutuje przede wszystkim nowoczesna architektura oraz rozległe tereny zielone o charakterze parkowym, zajmujące blisko 1/3 powierzchni całego osiedla. Na tym ogromnym, wewnętrznym dziedzińcu, niedostępnym dla ruchu kołowego, można spotkać wielorakie drzewa oraz krzewy. W klatkach schodowych zaprojektowano windy osobowe obsługujące wszystkie kondygnacje budynku.
W centralnej części osiedla znajduje się fontanna zwieńczona rzeźbą z brązu autorstwa krakowskiego rzeźbiarza Wiesława Domańskiego, będąca niewątpliwą ozdobą i znakiem rozpoznawczym osiedla.

Zapraszamy!

Parametry dodatkowe

  • Liczba tarasów: 1
  • Winda: Tak
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Droga dojazdowa: Kostka brukowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Horyzont Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Horyzont Nieruchomości z siedzibą w Szczecin (70-250) przy Krzywoustego 15/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).